Bonin tartufi
WEB SHOP
U web shopu Bonin Tartufa pronađite pažljivo odabrane proizvode od istarskih tartufa nastale iz obiteljske tradicije, ljubavi prema prirodi i autentičnih gourmet okusa Istre.
Od svježih tartufa i tartufata do vrhunskih delicija i poklon paketa – svaki proizvod donosi dašak istarske gastronomije i jedinstveno iskustvo za prave ljubitelje tartufa.
KATEGORIJE PROIZVODA
-

Crni ljetni tartuf – Tuber Aestivum
55,00 € – 275,00 €Raspon cijena: od 55,00 € do 275,00 €Cijena na 02.05.2025.: 35,00 € – 175,00 €Raspon cijena: od 35,00 € do 175,00 € -

Sir s tartufima 180g
7,50 €Cijena za 1 kg: 41,67 €Cijena na 02.05.2025.: 7,50 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s aromom crnog tartufa 250ml
11,00 €Cijena za 1 l: 44,00 €Cijena na 02.05.2025.: 11,00 € -

Crni tartuf cijeli u salamuri 60g
14,50 €Cijena za 1 kg: 241,67 €Cijena na 02.05.2025.: 14,50 € -

Sušeni ljetni tartuf u mlincu 155g
18,50 €Cijena za 1 kg: 119,35 €Cijena na 02.05.2025.: 18,50 € -

Bijela tartufata 170g
12,90 €Cijena za 1 kg: 75,88 €Cijena na 02.05.2025.: 12,90 € -

Crni tartuf cijeli u salamuri 30g
11,50 €Cijena na 02.05.2025.: 11,50 € -

Bonin Gourmet Box
43,00 €Cijena na 02.05.2025.: 43,00 € -

Kraljevski umak sa bijelim tartufom 80g
8,50 €Cijena za 1 kg: 106,25 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Rezač za tartufe s drškom od drva masline
28,00 €Cijena na 10.09.2026.: 28,00 € -

Magnetna poklon kutija
10,00 €Cijena na 10.09.2026.: 10,00 € -

Tris BOX MINI PACK 3x30g
12,00 €Cijena na 02.05.2025.: 12,00 € -

Bijela tartufata 500g
19,00 €Cijena za 1 kg: 38,00 €Cijena na 02.05.2025.: 19,00 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s aromom bijelog tartufa 250ml
12,50 €Cijena za 1 l: 50,00 €Cijena na 02.05.2025.: 12,50 € -

Sir s tartufima 400g
19,00 €Cijena za 1 kg: 47,50 €Cijena na 02.05.2025.: 19,00 € -

Bonin Royal Collection
79,00 €Cijena na 02.05.2025.: 79,00 € -

Riža s tartufima 180g
7,50 €Cijena za 1 kg: 41,67 €Cijena na 02.05.2025.: 7,50 € -

Crna tartufata GASTRO 500g
14,00 €Cijena za 1 kg: 28,00 €Cijena na 02.05.2025.: 14,00 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s sušenim crnim tartufom 50ml
8,50 €Cijena za 1 l: 170,00 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Crna tartufata 170g
11,90 €Cijena za 1 kg: 70,00 €Cijena na 02.05.2025.: 11,90 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s sušenim bijelim tartufom 50ml
9,50 €Cijena za 1 l: 190,00 €Cijena na 02.05.2025.: 9,50 € -

Crna tartufata 500g
17,00 €Cijena za 1 kg: 34,00 €Cijena na 02.05.2025.: 17,00 € -

Sol s aromom bijelog tartufa 120g
10,90 €Cijena za 1 kg: 90,83 €Cijena na 02.05.2025.: 10,90 € -

Balzamični ocat iz Modene s okusom tartufa 100ml
9,00 €Cijena za 1 l: 90,00 €Cijena na 02.05.2025.: 9,00 € -

Sol s aromom crnog tartufa 120g
9,90 €Cijena za 1 kg: 82,50 €Cijena na 02.05.2025.: 9,90 € -

Bijelo Zlato Istre
90,00 €Cijena na 02.05.2025.: 90,00 € -

Carpaccio sa crnim tartufom 45g
13,50 €Cijena na 02.05.2025.: 13,50 € -

Med s bijelim tartufom 100g
8,90 €Cijena za 1 kg: 89,00 €Cijena na 02.05.2025.: 8,90 € -

Maslinovo ulje s aromom bijelog tartufa 100ml
6,90 €Cijena za 1 l: 69,00 €Cijena na 02.05.2025.: 6,90 € -

Rezač za tartufe od inoxa
22,00 €Cijena na 10.09.2026.: 22,00 € -

Bijela tartufata 80g
9,00 €Cijena za 1 kg: 112,50 €Cijena na 02.05.2025.: 9,00 € -

Bonin Chef’s Selection
75,00 €Cijena na 02.05.2025.: 75,00 € -

Kraljevski umak sa bijelim tartufom 180g
14,00 €Cijena za 1 kg: 77,78 €Cijena na 02.05.2025.: 14,00 € -

Bonin White Excellence
77,00 €Cijena na 02.05.2025.: 77,00 € -

Bijeli tartuf – Tuber Borchii
Nema na zalihi
60,00 € – 180,00 €Raspon cijena: od 60,00 € do 180,00 €Cijena na 02.05.2025.: 60,00 € – 180,00 €Raspon cijena: od 60,00 € do 180,00 € -

Bijeli tartuf – Tuber Magnatum Pico
Nema na zalihi
50,00 € – 390,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 390,00 €Cijena na 02.05.2025.: 50,00 € – 390,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 390,00 € -

Crna tartufata 80g
8,50 €Cijena za 1 kg: 106,25 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Crni zimski tartuf – Tuber Melanosporum
Nema na zalihi
50,00 € – 390,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 390,00 €Cijena na 02.05.2025.: 50,00 € – 390,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 390,00 € -

Crni jesenji tartuf – Tuber Uncinatum
Nema na zalihi
35,00 € – 240,00 €Raspon cijena: od 35,00 € do 240,00 €Cijena na 02.05.2025.: 35,00 € – 240,00 €Raspon cijena: od 35,00 € do 240,00 € -

Poklon bon
50,00 € – 400,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 400,00 €Cijena na 10.09.2026.: 50,00 € – 400,00 €Raspon cijena: od 50,00 € do 400,00 € -

Crni dijamant
87,00 €Cijena na 02.05.2025.: 87,00 €
